Kurumsal

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Bizler, Mülkiye ruhunun ışığında bir araya gelmiş, ülkesini seven Mülkiyeli İş İnsanlarıyız. Bilgi, deneyim, iş ilişkilerimiz ve birlikteliğimizden doğan güç birliğimiz sayesinde ülkemize ve topluma yararlı olmak için çalışırız.

Derneğimiz, Mülkiye mezunu girişimciler ile yılların birikimine sahip alanlarında uzman akademisyenler, kamu ve özel sektör yöneticilerinden oluşmaktadır.

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Üyelerimiz,

2017 yılının son aylarında kuruluş çalışmalarını başlattığımız ve 4 Nisan 2018 tarihinde resmen kurulan Mülkiye İş İnsanları Derneği’nin ilk genel kurulu 17 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılmıştır. Genel Kurul tarafından seçilen yönetim kurulumuzun aynı gün yapılan ilk toplantısında Derneğimizin Başkanlığını yapma onuru ve görevi tarafıma verilmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Mülkiyeli İş İnsanları arasındaki ekonomik, ticari, sosyal ve kültürel işbirliğini arttırmak, yeni iş fırsatları ve olanakları paylaşmaktır. Derneğimiz bunu yaparken Mülkiye Ruhu’nun ışığında, ülkemizi daha ileri daha uygar bir geleceğe taşımak üzere, toplumsal liderlik, aydın sorumluluğu ve Mülkiye Dayanışması yoluyla Türkiye’nin ekonomik, sosyal, kültürel ve toplumsal yapısının gelişmesine, çağdaşlaşmasına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.